Kadra

Mgr Justyna AdamekDyrektor Przedszkola i Żłobka Niepublicznego Entliczek Pentliczek. Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Posiada studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz z edukacji przedszkolnej. Skończyła logopedię i logorytmikę w edukacji szkolnej i przedszkolnej, dlatego prowadzi z dziećmi zajęcia z logopedii. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi. Dba o rozwój placówki, organizację przedszkola, lubi bezpośredni kontakt z ludźmi. Prywatnie mama Neli i Maksymiliana.

lic. Anna Skoczylas – ukończyła kierunek Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Uniwersytecie Rzeszowskim, obecnie kontynuuje studia na tym samym kierunku.Posiada umiejętność pracy w zespole oraz liczne kreatywne pomysły. W przedszkolu pełni funkcję pomocy nauczyciela w grupie Motylki.

lic. Iwona Ząbek – ukończyła kierunek Praca socjalna na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz edukację przedszkolną i wczesnoszkolną na tej samej uczelni. Miała liczne praktyki w prowadzeniu działań opiekuńczo-wychowawczych oraz zajęć dydaktycznych w czasie trwania studiów. Cechuje ją zaangażowanie, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju. W przedszkolu nauczyciel w grupie Motylki.

lic. Martyna Mularz – ukończyła edukację przedszkolną i wczesnoszkolną w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Doświadczenie z dziećmi nabierała podczas licznych praktyk oraz zajęć podwórkowych na wakacjach. Posiada również kurs animatora czasu wolnego, co bardzo przydaję się w przedszkolu. W żłobku nauczyciel grupy Żabki.

mgr Katarzyna Gawron – ukończyła Pedagogikę opiekuńczo  – wychowawczą na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Zintegrowaną edukację przedszkolną i wczesnoszkolną w Podkarpackim Centrum Usług Dydaktycznych. Cechuję ją zaangażowanie w wykonywaną pracę. W żłobku nauczyciel w grupie Pszczółki.

Kamila Suchy – pomoc wychowawców i opiekunek. Miła, pracowita i kontaktowa. Sama wychowuję dwójkę synów, więc wie, co dla dzieci jest najlepsze. W żłobku pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki.