Kadra

Mgr Justyna AdamekDyrektor Przedszkola i Żłobka Niepublicznego Entliczek Pentliczek. Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Posiada studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz z edukacji przedszkolnej. Skończyła logopedię i logorytmikę w edukacji szkolnej i przedszkolnej, dlatego prowadzi z dziećmi zajęcia z logopedii. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi. Dba o rozwój placówki, organizację przedszkola, lubi bezpośredni kontakt z ludźmi. Prywatnie mama Neli i Maksymiliana.

 

lic. Iwona Ząbek – ukończyła kierunek Praca socjalna na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz edukację przedszkolną i wczesnoszkolną na tej samej uczelni. Miała liczne praktyki w prowadzeniu działań opiekuńczo-wychowawczych oraz zajęć dydaktycznych w czasie trwania studiów. Cechuje ją zaangażowanie, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju.

lic. Martyna Mularz – ukończyła edukację przedszkolną i wczesnoszkolną w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Doświadczenie z dziećmi nabierała podczas licznych praktyk oraz zajęć podwórkowych na wakacjach. Posiada również kurs animatora czasu wolnego, co bardzo przydaję się w przedszkolu.

Karolina Mróz – niezawodna pomoc wychowawców i opiekunek. Miła, pracowita i kontaktowa. Cechuje ją sumienność, staranność i zaangażowanie. Od lat opiekowała się dziećmi jako niania.